Hakkimizda

2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Kasha, küresel pazarda yer edinmek hedefiyle kurulmuş bir moda markasıdır.Türkiye ve dünya pazarında, dinamik ve modern bayanlara yönelik hazır giyim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kasha, hedef kitlesini oluşturan bayanlara günün her saatinde giyebilecekleri seçkin alternatifler sunmaktadır. Müşterilerinin tüm giyim ihtiyaçlarına yanıt verecek, kendi içinde kombin kolaylığı sağlayan, sürekli değişen, zengin ve geniş koleksiyonlar oluşturmaktadır.

Kasha ürünlerini tercih eden bayanlar, başka bir ifadeyle “Kasha Bayanı’’ kendine güvenen, yaratıcı, dinamik ve içindeki coşkuyu her zaman koruyan bir yapıya sahiptir. Kasha, 36-42 beden aralığındaki koleksiyonuna moda giyinmek isteyen 44-48 beden aralığındaki büyük bedeni de eklemiştir..Bunun yanında gece hayatı ve özel günlerin abiye çizgisi de Kasha koleksiyonlarında yer bulmaktadır.

Kasha’nın tüm koleksiyonu yerel ve uluslararası giyim trendlerindeki hareketler ve moda akımları dikkate alınarak, yaratıcı ve uzman bir stilist ekibi tarafından hazırlanmaktadır.