İptal / İade / Değişim

Tüketici memnuniyetinde yepyeni bir sayfa açan KashaStore, temel felsefesi olan "%100 Müşteri Memnuniyeti” kapsamında size ulaşan ürünü, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması şartıyla, 15 gün içerisinde faturanız ve ürünün ambalajı ile iade almaktadır. 

 

Değişim yapmak / İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile Kashastore'e ulaştırmanız gerekmektedir.Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

  • Ürün kullanılmamış, etiketi sökülmemiş veya çıkarılmamış olmalıdır.
  • Ürün ile birlikte faturanın tüm nüshaları gönderilmelidir.
  • Ürün ve kutusu hasar görmeyecek şekilde paketlenerek geri gönderilmelidir. Kutusunun üzerine bant veya etiket yapıştırılmış olan ürünlerde değişim / iade yapılamamaktadır. Kargo şirketi sizden aldığı kutuyu doğrudan bantlamak isterse lütfen reddediniz. Bu şarta uymayan kargolar hiçbir surette kabul edilmeyecektir.
  • İç giyim ürünleri, mayo, bikini vb. ürünler hijyen koşulları sebebi ile iade alınamamaktadır.
  • Abiye ürünler, gece kıyafetleri iade alınamamaktadır.
  • İade edeceğiniz ürün/ürünlerin bedeli, ürün/ürünlerin tarafımıza ulaşmasının ardından yapılacak kalite kontrol sonucunda iade işlemi yapılacaktır.Bankanız koşullarına da bağlı olarak 2-3 gün içerisinde kredi kartınıza, banka hesabınıza ya da Paypal hesabınıza iade edilecektir.

 

Lütfen yukarıdaki şartların sağlanmadığı takdirde değişim / iade talebinizin işleme konulamayacağını unutmayınız.

1-4 İş Günü İçinde Kargo
100% Güvenli Alışveriş
İade / Değişim Ücretsiz
7/24 Destek